послуги

Чому Галеон ?

Виконуючи завдання, ми завжди намагаємося підвищити ефективність використання ресурсів, що в підсумку призводить до підвищення результативності. Ефективність нашої діяльності в тому, що в роботі ми прагнемо знижувати витрати, тим самим досягаючи максимальних результатів. Адже висока результативність приходить тоді, коли вся команда, орієнтуючись на місію компанії, діє згуртовано і цілеспрямовано.

чому галеон

Питання відповідь

01

Чи займаєтеся ви перевезенням негабаритних вантажів?

Так, ми займаємося транспортуванням негабаритних, великовагових вантажів. У нашому автопарку є спеціалізований автотранспорт готовий до перевезення вантажів вагою до 90 тонн.
02

Чи займається Ваша компанія перевезенням вантажів, що потребують температурного контролю?

При перевезенні вантажів у рефрижераторних контейнерах наша компанія використовує власні Jen Set установки для підтримки заданої температури на всьому маршруті проходження.
03

Якой технікою оперує ваша компанія?

Автопарк підприємства налічує 140 тягачів і 180 напівпричепів.20 авто 2019 року, 88 авто не старше 5 років, 32 авто не старше 8 років.Спецтехніка: тривісні тягачі - 26 шт, чотиривісні тягачі - 1, короткі напівпричепи під 20ти футовий контейнер - 8, причепи з можливістю поставити 20ти футовий контейнер під обріз 18, тентованиє напівпричепи 20, чотиривісні трали 4, шестіосние трали 2.
04

Чи застрахований вантаж при перевезенні вашим автотраспортом?

Відповідальність групи компанії Галеон застрахована компанією PZU Україна з лімітом 500000 USD по кожному страховому випадку. За бажанням власника вантажу, наша компанія забезпечує додаткове страхування вантажу.
05

Яка кількість вантажівок у вашому автопарку?

Власний автопарк налічує 140 сучасних тягачів Scania і DAF
Питання відповідь
Залишилися ще питання?
Заповніть форму і ми зв'яжемося з Вами найближчим часом
error
Ім'я
error
Телефон
error
Компанія

Міжнародні вантажоперевезення з інших країн в Україну. Ми гарантуємо збереження вантажу.

Інформація